در Breonna Taylor Raid، انتظار می‌رود که کارآگاه به دلیل حکم خود به گناه خود اعتراف کند.

انتظار می‌رود که یک کارآگاه پلیس در لوئیزویل، کیو، به جرم توطئه برای گمراه کردن قاضی اعتراف کند تا حکم بازرسی خانه برونا تیلور را به دست آورد. دو سال پیش.

دادستان های فدرال این ماه علیه کارآگاه، کلی گودلت، و سه افسر دیگر به خاطر حمله شبانه ای که در آن افسران پلیس به خانم خانم شلیک کردند، اتهاماتی وارد کردند. تیلور، 26 ساله، یک تکنسین اورژانس سیاه پوست که مرگ او در میان چندین قتل پلیس بود که منجر به ماه‌ها اعتراض در سال 2020 شد.

روز جمعه، یک قاضی دادگاه ایالات متحده جلسه دادرسی را برای خانم خانم تعیین کرد. گودلت برای ورود به درخواست در آگوست 22. خانم براندون مارشال، وکیل گودلت، به قاضی گفت که او در آن زمان به جرم خود اعتراف خواهد کرد.

پلیس در حال تحقیق از خانم بود. دوست پسر سابق تیلور به دلیل فروش مواد مخدر، و کارآگاه دیگر، جاشوا جینز، در استشهادنامه حکم بازرسی ادعا کردند که او با بازرس پست تأیید کرده است که دوست پسر سابق بسته‌هایی را در خانم خانم دریافت می‌کند. آپارتمان تیلور آقای. جینز بعداً اعتراف کرد که هرگز این اطلاعات را با یک بازرس تأیید نکرده است و توسط اداره پلیس مترو لوئیزویل اخراج شد.

دادستان ها گفتند خانم گودلت پیش نویس سوگندنامه را بررسی کرده بود و علیرغم اینکه می دانست ادعای بازرس پست نادرست است، آن را تغییر نداد. آنها همچنین گفتند که او یک خط گمراه کننده به سوگندنامه اضافه کرده است که در آن گفته است دوست پسر سابق اخیراً از خانم استفاده کرده است. آدرس تیلور به عنوان آدرس خودش. سپس، دادستان ها گفتند، با بدتر شدن پیامدهای حمله، خانم. گودلت به بازرسان در مورد اینکه آیا آقای. جینز اطلاعات مربوط به بسته ها را تأیید کرده بود.

خانم. گودلت و آقای. جینز هفته گذشته به همراه افسر سوم به نام گروهبان در دادگاه فدرال متهم شدند. کایل مینی، که یک واحد تحقیقاتی در اداره پلیس را رهبری می کرد و به گفته دادستان ها، ارائه حکم جعلی را تایید کرد و بعداً به FBI دروغ گفت.

دادستان های فدرال همچنین یک افسر چهارم به نام برت هانکیسون را متهم کردند که کورکورانه از پنجره و در شلیک کرد و به آپارتمان همسایه ای که خانواده ای در آن خوابیده بودند برخورد کرد، اما کسی را مجروح نکرد. آقای. هانکیسون امسال در دادگاه ایالتی از اتهامات به خطر افتادن تبرئه شد، تنها افسری که قبل از طرح اتهامات فدرال هفته گذشته در این پرونده تحت تعقیب قرار گرفته بود.

آقای. جینز، آقای Meany و Mr. هانکیسون همگی اعتراف کردند که بی گناه هستند. اعتراف به گناه از خانم گودلت می تواند نشان دهد که با بازرسان در پرونده آنها علیه سه نفر دیگر همکاری می کند.

حداکثر مجازات برای اتهام تبانی علیه خانم. گودلت پنج سال زندان است، در حالی که اتهامات علیه سایر افسران ممکن است به حبس ابد منجر شود، زیرا دادستان ها می گویند ادعاهای نادرست آنها در سوگندنامه منجر به شهادت خانم می شود. مرگ تیلور

هیچ یک از دو افسری که به خانم شلیک کردند. تیلور، مایلز کاسگروو و جاناتان متینگلی متهم شده اند.

اداره پلیس برای اخراج خانم اقدام کرد. گودلت که حدود یک دهه برای این وزارتخانه کار کرده است، پس از اینکه وزارت دادگستری هفته گذشته اتهامات او را افشا کرد.

خانم. گودلت در صحنه حمله، که بعد از نیمه شب 13 مارس 2020 انجام شد، نبود، و هیچ یک از افسران دیگر در تأمین امنیت حکم جستجو شرکت نداشتند. این حکم حاوی یک ماده “بدون ضربه” بود که به پلیس اجازه می داد بدون هشدار وارد شود.

پلیس گفته است با این وجود در حین یورش خود را زدند و اعلام کردند، اما خانم. دوست پسر جدید تیلور، کنت واکر، که وقتی پلیس با او در رختخواب بود، گفت که او فقط صدای کوبیدن در را شنیده است. آقای. واکر گفت که وقتی پلیس در را با یک قوچ کتک زن باز کرد، او معتقد بود که مزاحمان به آپارتمان یورش بردند. او یک گلوله شلیک کرد و به پای یک افسر اصابت کرد و سه افسر نیز به تیراندازی پاسخ دادند و خانم خانم را کشتند. تیلور

در سوگندنامه ای که برای تأمین قرار قرار می گیرد، آقای. جینز نوشت که پلیس دوست پسر سابقش جامارکوس گلاور را دیده بود که در ژانویه با یک بسته از آپارتمانش بیرون می رفت و او را به فروش مواد مخدر در جای دیگری مشکوک کردند. شبی که به خانم خانم شلیک کرد، پلیس به چندین خانه دیگر یورش برد. تیلور و آقای گلوور بعداً به فروش کوکائین و سایر اتهامات اعتراف کرد.

در جلسه استماع در مقابل هیئت پلیس در لوئیزویل سال گذشته، آقای. جینز گفت که در حالی که شخصاً تأیید نکرده بود که دوست پسر سابق بسته هایی را در خانم. در خانه تیلور، او از یک گروهبان چیزهای زیادی شنیده بود و معتقد بود که برای تأیید حکم کافی است. دادستان ها گفتند که این ادعا نیز نادرست است.

Aria Coffey

مجری کل کارشناس موسیقی. الکل گیک لاعلاج ایجاد کننده. علاقه مندان به زامبی ها

تماس با ما