در 2 می، ادارات دولتی پنجاب از ساعت 7.30 صبح تا 2 بعد از ظهر فعالیت خواهند کرد | اخبار هند

چاندیگار: باگوانت مان، وزیر ارشد پنجاب روز شنبه گفت که دولت او تصمیم گرفته است که زمان بندی ادارات را از 7.30 صبح به 2 بعد از ظهر از ماه آینده در این ایالت تغییر دهد. در حال حاضر، ساعات اداری ادارات دولتی ایالتی از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر است.

مان در پیامی ویدیویی گفت که دولت پنجاب تصمیم گرفته است که از 2 می، تمام دفاتر دولتی در ساعت 7.30 صبح باز و در ساعت 2 بعد از ظهر بسته شوند. او گفت که زمان بندی جدید دفتر تا 15 جولای به قوت خود باقی خواهد ماند. مان گفت که این تصمیم پس از گفتگو با افراد زیادی از جمله کارمندان دولت ایالتی اتخاذ شده است.

وی همچنین گفت: تغییر زمان‌بندی ادارات در تابستان باعث کاهش بار تقاضای برق می‌شود.

وزیر نیرو گفت: شرکت برق پنجاب ایالتی شرکت محدود اعلام کرده است که اوج بار (برق) از ساعت 13:30 شروع می شود و اگر ادارات دولتی در ساعت 14 تعطیل شوند، به کاهش 300 تا 350 مگاواتی اوج بار کمک می کند. .

مان گفت که این تصمیم همچنین به نفع مردم عادی خواهد بود زیرا می توانند کار خود را در ادارات دولتی قبل از زمان اوج هوای گرم در طول روز انجام دهند.

او گفت: «این یک انسان عادی را قادر می‌سازد تا کار خود را صبح زود بدون مرخصی از کارش انجام دهد.

به همین ترتیب، مان گفت، این کار کارمندان را نیز تسهیل می کند زیرا آنها می توانند بعد از ساعات اداری در مراسم اجتماعی شرکت کنند.

وی افزود، کارمندان همچنین می توانند زمان بیشتری را با فرزندان خود بگذرانند

Erica Ferrell

نینجا موسیقی غرور آفرین. حل کننده مشکل متخصص حرفه ای سفر. دردسر ساز. ارتباط گر مشتاق

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبرGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان