در همپتونز، یک خانه مدرن مناسب برای یک شرور باند

معماری تجربی اواسط قرن مدرن همپتون‌ها مدت‌هاست که منبع شیفتگی بسیاری در دنیای طراحی بوده است – از جمله تیموتی گادبولد، طراح داخلی مستقر در ساوتهمپتون، نیویورک، بنابراین در پاییز 2019، وقتی متوجه یک خانه مدرنیسم غیرمعمول در شهر شد که برای فروش فهرست شده است، او را مجذوب خود کرد.

جالب تر: این در سال 1973 توسط یوجین ال. فوترمن ساخته شد، نامی که او نمی شناخت.

خانه 1700 فوت مربعی همه زوایای آن بود، با دو صفحه پشت بام مثلثی شکل متقاطع و یک اتاق خواب اصلی که مانند پریسکوپ به بالای درختان می رفت. اما فضای داخلی قدیمی بود و نمای بیرونی سروهای فرسوده با تخته های نامتناسب تعمیر شده بود، بنابراین خانه در بازار از بین رفته بود. “این واقعاً عجیب بود و قیمت واقعاً خوبی بود.” گودبولد، 55 ساله، گفت.

او ادامه داد: “دقیقه ای که آن را دیدم، فکر کردم، “اوه، این یک خانه سیاه خواهد شد.” “شکل خانه بسیار باورنکردنی بود، اما سایه های مختلف چوب چشم را پرت می کرد. رنگ آمیزی آن به رنگ ثابت، معماری را به هم نزدیک کرد.»

قیمت درخواستی 925000 دلار بود، اما او به میزان قابل توجهی کمتر پیشنهاد داد و در ژانویه 2020 با قیمت 832،500 دلار بسته شد.

چند ماه بعد، آقای گادبولد Hamptons 20 Century Modern را تأسیس کرد، سازمانی که به حفظ خانه های مدرن در این منطقه اختصاص دارد. اما در خانه خود، او به گذشته وابسته نبود.

پس از نقل مکان، او شروع به برنامه ریزی برای بازسازی داخلی و محوطه کرد. هدف او: ترکیب احساس خانه دوران کودکی خود از لحاظ معماری جاه طلبانه در پرث، استرالیا، با حال و هوای مخفیگاه یک شرور از فیلم جیمز باند.

“من همیشه در مورد لانه های شرور جیمز باند وسواس داشته ام.” گادبولد با اشاره به فیلم های «تندربال» و «مهتابی» به عنوان منبع الهام گفت.

“من متاهل نیستم. او توضیح داد که من شریکی ندارم که بگوید “نه عزیزم، این کار را نکن.” “این فقط من هستم، بنابراین می توانم هر کاری که بخواهم انجام دهم.”

او که به سمت خانه منتهی شد، یک سری پله‌های سنگ‌آلوی معلق طراحی کرد که در باغ می‌پیچند و از پایین روشن می‌شوند، بنابراین به نظر می‌رسد که روی نور معلق هستند. همچنین، آنها بلندگوهای یکپارچه را پنهان می کنند. او گفت: “من می توانم هر روحیه ای که بخواهم ایجاد کنم.” “اگر من یک مهمانی داشته باشم و دیسکوی دهه 70 بخواهم، در راه پله خواهد بود.”

کوره فولادی گرد توسط یک تراس که در بخش‌هایی از موزاییک‌های کوچک و بزرگ سنگریزه سیاه به پایان رسیده است حلقه شده است – طرحی بر اساس “نماد هسته‌ای”، آقای. گادبولد گفت که او را به یاد میز قهوه خوری ریو شارلوت پریاند می اندازد.

در اتاق نشیمن، او دیوار کوتاهی را نصب کرد که زاویه‌دار است تا بر روی مبل تکه‌ای دهه 1960 با روکش پشم سفید رنگ و روکش شده باشد. یک گلدان بزرگ پر از گیاهان هیولا بالای دیوار قرار دارد. در زیر، شومینه موجود نمای جدیدی دارد که هرم پلکانی را به یاد می آورد.

او گفت: این فیلم بر اساس «Moonraker» ساخته شده است. “یادت می آید زمانی که او به برزیل می رود و به داخل لانه می آید و تمام دیوارهای زاویه دار وجود دارد؟”

اما اتاق نشیمن فقط ادای احترام به 007 نیست. گادبولد گفت و از معمار معتبر قرن بیستم آمریکایی که به دلیل ساخت و سازهای هندسی اش معروف است نام برد. او یکی از بت های من است.

برای کلیدهای روشنایی و دیمرها، Mr. Godbold سوئیچ های ضامن فلزی و دستگیره های پیچ دار را از Buster & Punch انتخاب کرد که به نظر می رسد می توانند مسلسل ها یا صندلی های اجکتوری را فعال کنند.

البته، تعداد کمی از تبهکارانی که از بودجه خوبی برخوردار هستند، لانه‌هایی را صرفاً برای سازماندهی کارهای شرورانه می‌سازند. معمولاً لوکس بودن در اولویت است و آقای. Godbold مطمئن شد که در این شمارش کوتاه نمی آید. در اتاق خواب اصلی، او تخت خود را روی یک بالابر فرش شده با نورپردازی در زیر آن و پارچه های کتانی بلژیکی اطراف آن قرار داد تا احساس یک پیله شود. سپس دیواری را خراب کرد تا فضای حمام خود را باز کند، جایی که پانل های سیمانی آجدار از Equitone را به دیوارها اضافه کرد و یک وان خیس شدن را در زیر نورگیرها قرار داد.

برای یکی از دو اتاق مهمان، او یک تخت سفارشی از جنس استنلس استیل با یک تخته سنگی دودی خاکستری و یک میز توکار به عنوان تخته پا طراحی کرد. در اتاق ناهار خوری، او با قرار دادن یک صفحه ترازو سفارشی بر روی یک گلدان از West Elm یک میز درست کرد – “یک رویه سنگی 10000 دلاری روی پایه 400 دلاری.”

اگرچه او روی چند قطعه خاص ریخت، اما آقای. گودبولد در جای دیگری سکه ها را به هم زد. برای کاهش هزینه های بازسازی به حدود 350000 دلار، او در طول پروژه 18 ماهه که اوت گذشته آن را تکمیل کرد، در خانه زندگی کرد و به عنوان پیمانکار عمومی خود خدمت کرد.

او گفت: “من آشپزخانه ای نداشتم – فقط یک مایکروویو و بشقاب ها و فنجان های کاغذی.” “اما من این کار را کردم و عالی بود.”

او تخمین می زند که خانه ممکن است دو برابر آن چیزی باشد که برای آن خرج کرده است ارزش داشته باشد. او گفت: «کسی این خانه را نمی خواست. «در بازار نشسته بود. اما وقتی آن را دیدم دقیقاً می دانستم که قرار است چه کار کنم.”

اگر دیگران از او الگو بگیرند، افزود: امیدوارم آنها هم مثل من لذت ببرند.

برای به روز رسانی ایمیل هفتگی در مورد اخبار املاک و مستغلات مسکونی، اینجا ثبت نام کنید.

Sam Mcknight

دانشجوی آماتور. مجموع ماون سفر. کارشناس مواد غذایی بیکن نرد. کارآفرین. فن آبجو. عاشق فرهنگ پاپ

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبرGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان