درخواست دراگان اسکوچیچ برای سرمربیگری تیم ملی ویتنام

دراگان اسکوچیچ سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران با وجود اینکه با تیم کیشورمان جواز حضور در جام جهانی قطر را کسب کرده بود از این تیم اخراج شد. اسکوچیچ با نتایجی فراتر از انتظار، صعود راحت و زودهنگام با ایران به جام جهانی قطر را تجربه کرد.

اسکوچیچ که امیدوار بود اولین حضورش در جام جهانی را به عنوان مربی ملی رقم بزند، این روزها هم بیکار ننشسته و به دنبال یافتن تیم جدیدی است.

به گزارش سایت وی تی سی ویتنام، اسکوچیچ قصد دارد جایگزین «پارک هانگ سئو» برای هدایت تیم ملی ویتنام شود. به گفته این رسانه، اسکوچیچ اولین فردی است که برای رهبری ویتنام درخواست داده است.

این سایت نوشت: «دراگان اسکوچیچ اخیراً برای سرمربیگری تیم ویتنام نقل مکان کرده است. آقای اسکوچیچ در تیرماه امسال درست پس از کسب مجوز حضور با تیم ملی این کشور در جام جهانی 2022 توسط فدراسیون فوتبال ایران اخراج شد.

تصمیم فدراسیون ایران شوخی تلقی شد، زیرا آنها بهانه کردند که اسکوچیچ در 2 بازی از 3 بازی اخیر شکست خورده است. اگرچه این مربی بیش از 80 درصد برد داشت. به گزارش رسانه های ایران، دلیل واقعی از دست دادن شغل، درگیری و اختلاف در رختکن بوده است. تیم ایران دو دسته داشت که نیمی از آنها از آقای اسکوچیچ حمایت کردند و نیمی دیگر خواهان خروج این مربی بودند.

این در حالی است که فدراسیون فوتبال ویتنام چند روز پیش خبر جدایی پارک هانگ سئو سرمربی این تیم را تایید و اعلام کرد که این جدایی با توافق و تفاهم بوده است.

اسکوچیچ پیش از این علاقه داشت سرمربی تیم ملی فوتبال عراق شود، اما به گفته رسانه های عراقی، وزیر ورزش این کشور با انتخاب اسکوچیچ مخالفت کرد. همچنین فدراسیون ایران پس از برکناری اسکوچیچ به امید انتخاب او به عنوان سرمربی این تیم علاقه مند شد.

درخواست دراگان اسکوچیچ برای سرمربیگری تیم ملی ویتنام

Damion Young

تحلیلگر. متخصص تلویزیون به طرز خشمگینی فروتن. علاقه مندان به فرهنگ پاپ طرفدار معمولی توییتر

Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکورخبرGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهdigital currency channel
تماس با ما