داستان کوتاه واقعیت در مورد قانون جذب

علاوه بر این، می تواند بر سلامت روان و سلامت شناختی رفتاری یک کارمند نیز تأثیر بگذارد. اگرچه برخی از جنبه‌های این کتاب به دلیل غیرواقعی بودن و «ماورای طبیعی» بودن مورد انتقاد قرار گرفته است، اما آموزه‌های قدرتمند آن در مورد چگونگی تجلی ثروت، سلامت، روابط و مشاغل کامل، قطعاً این کتاب را ارزشمند می‌کند. قرار نیست هر بار یک پاس عالی بسازید. اگر تصاویری که می خواهید نیستند، مسحور تصاویر ظاهر شده نباشید. و حتی وقتی درخواست می کنید، آن را دریافت نمی کنید زیرا انگیزه های شما همگی اشتباه است – شما فقط چیزی را می خواهید که به شما لذت بدهد.

Law Of Attraction

اما اگر کسی افکار و ضمیر ناخودآگاه خود را در تفکر در مورد جملات تاکیدی مثبت تیز کند، اتفاقات خوب بیشتری رخ خواهد داد. خوب است که برای زندگی خود چشم اندازی داشته باشید. در این سمینار از راه دور که زندگی را تغییر می دهد، اسرار واقعی استفاده از ذهن خود را برای کنترل مستقیم زندگی خود به شیوه ای مثبت کشف خواهید کرد. من از تجربه زندگی و 30 سال به علاوه مطالعه علوم ذهن و همه چیزهای متافیزیکی برای پیشبرد این راه استفاده خواهم کرد. این کار همه کارها را برای شما انجام نمی دهد، اما به شما نیروی حیاتی در ضمیر ناخودآگاه شما می دهد و افکار شما را برای موفقیت با قانون جذب هماهنگ می کند. این کتاب الکترونیکی شامل دوره کامل و اصلی 18 درس، 270 صفحه ای توسط دکتر فرانک یانگ است که تکنیک های جادوی معجزه ذهن خود را به طور کامل آموزش می دهد و چگونه می توانید قدرت های ذهنی مخفی خود را آزاد کنید.

بسیار مراقب باشید که از چه قدرتی استفاده می کنید.

آشکارسازی راز پشت قانون جذب را با دکمه Doc By Click بخوانید. تظاهر به روح نادرست برای رسیدن به آنچه می خواهم و فراخواندن ارواح نادرست جادوگری است. بسیار مراقب باشید که از چه قدرتی استفاده می کنید. با این حال، اگر در این دنیا با افراد جدید صحبت کنید، ریسک کنید و کارهای مهم انجام دهید، مطمئناً فرصت ها می توانند به دامان شما بیفتند. بنابراین، هنگامی که به سمت ناشناخته های گسترده می روید، می تواند برای شما آرامش بخش باشد که باور کنید واقعاً می توانید از قبل بدانید که پاسخ ها همان هایی هستند که می خواهید…

خدا به ما هدایای خوبی می دهد.

اگر قوانین اساسی دارید، نه همه ما، ما بلیت می خریم همین کار را می کنیم، یک فلش مختصر از آنچه اتفاق خواهد افتاد داشته باشید. همین امر در مورد سایر چیزهایی که ممکن است بخواهید یا نیاز داشته باشید نیز صدق می کند. بنابراین این جایی است که تمرکز می رود. اگر خلاف کتاب مقدس باشد، قطعاً خدا نیست. فقط به این دلیل که من چیزی را می خواهم، به این معنی نیست که برای من خوب است. همچنین خوب است که چند نماد الهام بخش داشته باشید تا به شما یادآوری کنند که قوی باشید و هرگز تسلیم نشوید. خدا به ما هدایای خوبی می دهد. شما باید نسبت به آن احساس خوبی داشته باشید و بدانید که این اتفاق خواهد افتاد. بنابراین ممکن است احساس کنیم که من فکر می کنم روی این کار کار کرده ام. و آن فکر منفی را با یک فکر مثبت جایگزین کنید. به نظر من (و بر اساس تجربه خودم به عنوان یک بازیکن)، ایده عالی "تمرکز بر کمک به تیم در سایر زمینه ها" (به معنای دفاع، ریباند و غیره). ) یکی از علل غالب تردید بازیکنان و از دست دادن های بعدی است. ابتدا باید آن را مشاهده یا تجربه کنیم تا به واقعیت تبدیل شود.

با این قانون جذب می توانید!

سپس می‌توانید ابتدا به دنبال ملکوت خدا باشید و چیزهای دیگری که می‌خواهید ممکن است بعداً اضافه شوند. با این حال، من می توانم برای خدا دعا کنم که همه چیز برای من اتفاق بیفتد. این کتاب نوشته شده است تا عمداً شما را با قوی ترین قانون جهان – قانون جذب – هماهنگ کند تا بتوانید آن را به طور خاص برای شما کار کند. با این قانون جذب می توانید! و اگر می خواهید در کنار قانون جذب اطلاعات بیشتری در مورد کریستال ها و هدف آنها بدانید، حتما در کتاب کامل من بیشتر بخوانید.

اگر این کار را نکردید، این باور را تغییر دهید.

آیا کتاب خوانده اید؟ بخوانید آیا پرنسس ها چکمه های پیاده روی می پوشند؟ اگر این کار را نکردید، این باور را تغییر دهید. صادقانه بگویم، این تنها دلیلی است که مردم معنویت را به دین ترجیح می دهند: زیرا دین به شما ایمان می دهد، اما معنویت به شما ایمان می دهد. آیا ارائه خود را بارها و بارها تمرین کرده اید که آن را مانند پشت دست خود می دانید؟هر فکر و هر احساسی به شما باز خواهد گشت. شما همچنین باید یک برنامه درست بسازید. افراد مناسب را در زندگی خود جذب کنید تا روابط کامل و همیشگی داشته باشید. و با تمرین قانون جذب (حرف زدن با) خداوند، روابط با افراد دیگر بهبود می یابد و به شما امکان می دهد که خبر خوش را منتشر کنید.

هرچه جزئیات بیشتری به دست آورید، و بیشتر درک کنید که چرا آرزوی چیزهایی را دارید که می‌خواهید نشان دهید، برای شما و دنیای اطرافتان واقعی‌تر می‌شود. چرا دریافت کلیدهای تحقق خود را به تعویق بیندازید، در حالی که می توانید همین الان آنها را بدست آورید؟ خوب، در مورد توانایی ما به عنوان یک تیم برای بردن بازی، این درست نیست؟ بنابراین، وقتی فرصت مناسب را برای خود پیدا کردید، جرات کنید و به خودتان فرصتی برای رشد بدهید، با پیشروی در چالش و تبدیل شدن به رهبر زندگی خود. اگر در حال حاضر برای تشخیص صدای خدا در زندگی خود به کمک نیاز دارید، راهنمای دعای 30 روزه رایگان تشخیص صدای خدا در زندگی ما را دانلود کنید تا شروع کنید. سیاره آبی دقیقاً شرایط مناسب و هر آنچه را که نیاز داشت داشت.

Elyse Blake

کاوشگر هیپستر پسند. گورو بیکن دوستانه. زامبی متعصب حرفه ای. نویسنده.

تماس با ما