داستان مرگ عشق به یک زن متاهل

مرد میانسالی که به خاطر عشقی که به یک زن داشت درگیر شد و باعث مرگش شد.

به گزارش ایران فروردین سال 97، زنی 45 ساله به نام کلاهبرداری به پلیس آگاهی مراجعه و مدعی شد همسرش چند روزی ناپدید شده است.

پس از این شکایت، تحقیقات برای یافتن مرد آغاز شد تا اینکه چند روز بعد خبر کشف جسدی در خارج از شهر تهران به مقامات اعلام شد و جسد به پزشکی قانونی منتقل شد.

در بخشی دیگر از تحقیقات ماموران متوجه شدند که فرایبا با فردی به نام خسرو در ارتباط بوده است. به همین دلیل فریبا و خسرو دستگیر و تحت بازجویی فنی قرار گرفتند و در نهایت خسرو اعتراف کرد که بیش از یک سال با فریبا در ارتباط بوده است.

مِرد ژوآن گاویت: ما در یکی از شهرهای شرقی کیشور با هم آشنا بودیم، اما نتوانستیم ازدواج کنیم. بعد از مدتی هر دو با افراد دیگری ازدواج کردیم و به تهران آمدیم اما دیگر خبری از هم نداشتیم. تا یک سال و نیم پیش دوباره همدیگر را دیدیم و با رفت و آمدهای خانوادگی سعی کردیم به هم نزدیک شویم اما همسرش محمود به این ماجرا کشیده شد و رابطه خانوادگی ما قطع شد.

چند روز بعد من و محمود همدیگر را در خیابان دیدیم و درباره همین موضوع با هم صحبت کردیم و در نهایت ضربه ای به سینه او زدم و چون مشکل قلبی داشت ناگهان روی زمین افتاد. در همین لحظه او را با ماشینم به بیمارستان رساندم، وقتی متوجه شدم دیگر نفس نمی کشد، او را به حاشیه شهر بردم و آنجا رها کردم.

با اعترافات خسرو و تکمیل تحقیقات، اتهام قتل برای وی صادر و پرونده برای رسیدگی به شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران ارسال شد. در ابتدای جلسه دادگاه خواهران و برادران محمود نیز مستحق شدند اما خواستار قصاص شدند.

سپس دو متهم که با قرار وثیقه آزاد شده بودند، یکی یکی راهی پایگاه شدند.

خسرو در ابتدا به محل رفت و گفت: اتهام قتل عمد را قبول ندارم. چون محمود بیماری قلبی داشت و من نمی خواستم او را بکشم. پزشکی قانونی نیز مرگ وی را بر اثر سکته قلبی تایید کرد.

قاضی از متهم پرسید: چرا در ابتدای تحقیقات سعی کردید موضوع را مخفی کنید؟

متهم پاسخ داد: محمود با چاقو کشته شد و جسدش در کلانتری پیدا شد. فکر کردم بعد از اینکه او را از ماشینم بیرون انداختم، یک نفر دیگر محمود را با چاقو کشت.

سپس با کلاهبرداری پای میز محاکمه ایستاد و بار دیگر منکر اطلاع از درگیری و مرگ همسرش شد.

پس از اظهارات متهمان، قضات وارد غوغا شدند و با توجه به گزارش پزشکی قانونی و سایر مستندات، موضوع را قتل عمد تشخیص دادند و متهم ردیف اول را از اتهام قتل عمد تبرئه کردند.

Kendrick Patel

پیشگام مادام العمر الکل. پزشک بیکن. گورو معمولی تلویزیون نرد قهوه. عاشق توییتر. کاوشگر آماتور

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبرGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان