& تهدیدی برای قضات& سانجی راوت از اظهارات & باند ضد هند& وزیر حقوق اتحادیه انتقاد می کند اخبار هند

بمبئی: سانجی راوت، رهبر شیو سنا (UBT) روز یکشنبه ادعا کرد که اظهارات کرن ریجیجو، ​​وزیر حقوق اتحادیه مبنی بر اینکه چند قاضی بازنشسته بخشی از یک “باند ضد هند” هستند، تلاشی برای فشار بر قوه قضاییه و تهدید قضات است. ریجیجو در سخنرانی خود در کنفرانس India Today در پایتخت ملی روز شنبه ادعا کرد که چند قاضی بازنشسته و برخی از فعالان “بخشی از باند ضد هند” در تلاش هستند تا قوه قضاییه هند را نقش حزب مخالف را ایفا کند.

راوت در واکنش به این اظهارات در حین گفتگو با خبرنگاران در اینجا گفت: “این چه نوع دموکراسی است؟ آیا برای وزیر قانون مناسب است که قوه قضائیه را تهدید کند؟ این تهدیدی برای قضاتی است که از تعظیم در برابر دولت سرباز می زنند و این یک تلاش است. برای فشار به قوه قضاییه».

راوت گفت که انتقاد از دولت به معنای مخالفت با ملت نیست. نماینده شیو سنا (Uddhav Balasaheb Thackeray) همچنین گفت که پس از صحبت راهول گاندی در مورد تهدیدات دموکراسی در کشور، اکنون حرکتی برای تعلیق رهبر کنگره از لوک سبها وجود دارد.

راوت در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه گاندی باید بابت اظهاراتش عذرخواهی کند، گفت: راهول گاندی عذرخواهی نخواهد کرد و چرا باید عذرخواهی کند؟

او گفت: «رهبران حزب بهاراتیا جاناتا (BJP) در واقع علیه کشور و رهبران سیاسی آن در خاک خارجی صحبت کرده اند.

BJP خواستار عذرخواهی راهول گاندی به دلیل اظهارات اخیر او در لندن است که در آن ادعا کرد ساختارهای دموکراسی هند مورد حمله قرار گرفته و “حمله تمام عیار” به نهادهای این کشور صورت گرفته است.

این اظهارات باعث یک تنبلی سیاسی شد و BJP او را به بدگویی از هند در خاک خارجی و تلاش برای مداخله خارجی متهم کرد و کنگره با استناد به موارد قبلی نخست وزیر نارندرا مودی که سیاست داخلی را در خارج از کشور مطرح کرده بود، به حزب حاکم پاسخ داد.

Walker Jimenez

طرفدار تلویزیون آزاد. علاقه مندان به سفر نرد وب. گیمر. علاقه مندان به الکل ارتباط دهنده. نینجا غذا. پیشگام آبجو.

تماس با ما