تلسم کشف تلا دامن گدوین منشا را هم کریت؟

آیا بهترین گلزن فصل گذشته لیگ برتر در نقل و انتقالات زمستانی از خانم رفسنجان جدا می شود؟

ظاهرا کفش طلا برای ستاره های فوتبال ایران خوشحالی نمی کند، سجاد شهباززاده پس از آقای گل فوتبال ایران دچار افت شد و شیخ دیابت و چند بازیکن دیگر نیز این سرنوشت را تجربه کردند و حالا به نظر می رسد مهاجم نیجریه ای آقای رفسینجان هم همینطور است.سرنوشت همین است.

گادوین منشا فصل گذشته توانست 14 گل در لیگ برتر به ثمر برساند و کفش طلای این دوره از مسابقات را از آن خود کند.بازیکنی که فصل گذشته گلزن شماره یک فوتبال ایران بود و باشگاه ها در تابستان برای خرید او می جنگیدند حالا در ترکیب اصلی جایی ندارد.

او در این فصل نه تنها نتوانسته برای تیمش گل بزند، بلکه دو پنالتی را هم از دست داده تا سرمربی، خانم رفسنجان به او اولتیماتوم بدهد.

محمد ربیعی که در گفتگو با یکی از رسانه ها درباره وضعیت گادوین منشا صحبت می کرد، گفت: سعی کردم با منشا صحبت های زیادی داشته باشم و شرایط روحی او را بهبود ببخشم، امیدواریم در نیم فصل باقی مانده منشا بتواند خودش را بهبود بخشد. سطحی که همه آنها منتظر رسیدن او هستند، اگر او نتواند شرایطش را بهبود بخشد، باید تصمیم دیگری در مورد این بازیکن بگیریم.

باید منتظر ماند و دید آیا این مهاجم نیجریه ای در فرصت باقی مانده می تواند رضایت کادرفنی خانم رفسینجان را جلب کند یا به درب خروجی باشگاه نزدیک می شود.

منبع: فوتبال

Alina Bentley

کاوشگر. کارشناس سفر. متخصص قهوه. طرفدار تلویزیون عمومی متخصص پرشور بیکن. برگزار کننده آماتور محقق فرهنگ پاپ.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبرGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان