تعلیق Deshaun Watson حمایت NFL از زنان را آزمایش خواهد کرد

شش بازی تعطیل شده تعلیق همین است. خودشه.

این حکمی بود که توسط قاضی فدرال بازنشسته سو ال رابینسون در روز دوشنبه پس از بررسی استدلال‌های موافق و مخالف مجازات دشان واتسون، مدافع کلیولند براونز صادر شد.

رابینسون، میانجی که بر جلسه استماع واتسون نظارت داشت، بر خلاف توصیه NFL مبنی بر اینکه واتسون حداقل یک سال تعلیق دریافت کند، پس از متهم شدن بیش از دوجین زن به سوء رفتار جنسی در طول درمان های ماساژ، تصمیم گرفت.

او با بررسی نتایج تحقیقات 15 ماهه لیگ درباره واتسون، رفتار او را “غارتگرانه” و “فحش‌آمیز” دانست.

اکنون ساعت در NFL و کمیسر راجر گودل تیک می زند. حرکت بعدی لیگ در این نمایش کثیف که پرونده Deshaun Watson است، چه خواهد بود؟

NFL تا صبح پنجشنبه فرصت دارد درخواست تجدید نظر کند. گودل می تواند تعلیق طولانی تری را انتخاب کند، تصمیمی که اتحادیه و واتسون به احتمال زیاد در دادگاه فدرال به چالش می کشند. او همچنین می تواند جریمه ای وضع کند که حدود 45 میلیون دلاری را که واتسون از براون ها به عنوان پاداش امضای دریافت کرده است، پس بگیرد. اما اگر NFL به سادگی از کار بیفتد و بدون مبارزه تسلیم شود، همه چیز را در مورد نحوه نگاه آن به زنان و جدی گرفتن داستان های آنها نشان می دهد.

و برای همه شما معذرت خواهان واتسون: رابینسون بدون قید و شرط پذیرفت که واتسون اشتباه کرده است. خودش را لو داد. او عمداً با آلت تناسلی خود زنان را لمس کرد.

در اینجا نمونه ای از نتیجه گیری او آمده است:

“NFL بار خود را به دوش کشیده است تا با غلبه شواهد ثابت کند که آقای. واتسون درگیر تجاوز جنسی (طبق تعریف NFL)» علیه چهار درمانگر که در گزارش لیگ شناسایی شده بودند.

“NFL بار خود را به دوش کشیده است تا با غلبه شواهد ثابت کند که آقای. رفتار واتسون یک خطر واقعی برای ایمنی و رفاه یک فرد دیگر بود.

“آقای. واتسون می دانست که چنین تماس جنسی ناخواسته است.

“آقای. واتسون نسبت به عواقب رفتار خود بی توجهی بی پروا داشت، که به نظر من آن را معادل رفتار عمدی می دانم.

و با این حال، رابینسون گفت که او محدود است. او می‌توانست پنالتی سخت‌تری را صادر کند، اما از ایجاد سابقه امتناع کرد. در عوض، او بر تاریخچه نرمش NFL تکیه کرد. رابینسون خاطرنشان کرد که رایج ترین رشته برای “خشونت خانوادگی یا جنسیتی و اعمال جنسی، محرومیت شش بازی است.”

او در ادامه به فهرستی از محرومیت‌های دیگر بازیکنان، از جمله یکی از بازیکنانی که مجبور شد 10 بازی بنشیند، «به‌دلیل چندین مورد خشونت خانگی که بازیکن به خاطر آن اعتراف کرده بود که گناهکار بوده است» را فهرست کرد.

تکیه بر سابقه قابل درک و حتی قابل ستایش است. اما این تصمیم در دادگاه قانونی گرفته نشد. NFL مجبور نیست توصیه رابینسون را بپذیرد، مخصوصاً در موردی که قرارداد بازیکن مانند قرارداد واتسون ساختار یافته است تا از آسیب مالی قابل توجهی برای تعلیق جلوگیری کند. زمانی که او در ماه مارس قراردادی کاملاً تضمینی 230 میلیون دلاری با براون ها امضا کرد، تیم با دستمزد پایه 1 میلیون دلاری موافقت کرد، به این معنی که واتسون در طول شش بازی محرومیت خود، کمی بیش از 300000 دلار از چک های بازی را از دست خواهد داد.

لیگ یک نهاد خصوصی است. می تواند مجازات را هر طور که صلاح بداند برآورده کند. اگر واتسون، وکیلش و انجمن بازیکنان مشکلی داشته باشند، می توانند شکایت کنند.

بگذارید درست پیش بروند و اتهامات علیه واتسون را در جلو و مرکز در معرض دید عموم قرار دهند.

آزار و اذیت زنان در NFL، که اغلب به نظر می رسد برای لیگ فوتبال نئاندرتال است، به سختی بدیع است. هفته گذشته زمانی که کنگره – نه لیگ – تلاش کرد تا دنیل اسنایدر، مالک فرماندهان واشنگتن را وادار کند که فرهنگ بندکشی و اعمال ناشایست تیمش را توضیح دهد، به همان اندازه نوشتم.

واشنگتن پست گزارش داد که اسنایدر ادعای سوءرفتار جنسی را که ناشی از یک حادثه در سال 2009 بود، حل و فصل کرد. تحقیقات NFL در مورد واتسون 15 ماه به طول انجامید. این تحقیقات طولانی فقط به دلیل اینکه لیگ و کمیسر آن پیشینه‌هایی را ایجاد نکرده‌اند که امکان اقدام قاطع را فراهم کند – نوعی که سیگنال واضحی را ارسال می‌کند که NFL بدرفتاری با زنان را تحمل نمی‌کند.

همانطور که تصمیم واتسون در حال حاضر است، در شش بازی بدون جریمه، هیچ کس برنده نمی شود.

نه زنانی که وکیلشان این تعلیق را «یک سیلی به صورت» توصیف کرد.

نه لیگ، که سیاست رفتار شخصی آن مدعی «تعریف، آدرس دادن و تحریم» بازیکنانی است که اقداماتشان برای وجهه NFL مضر است.

نه براونز، فرنچایزی که ثابت کرده است حیثیت خود را از بین می برد و روح خود را برای شانس تبدیل شدن به یک مدعی سوپربول می فروشد.

نه واتسون، که با وجود اوباش شدن توسط هواداران براونز در کمپ تمرینی، برای همیشه به عنوان یکی از منسوخین لیگ، نمونه ای از فرهنگ زن ستیز آن یاد می شود.

نه قربانی خشونت جنسی و آزار خانگی یا طرفداران آنها. سوندرا میلر، رئیس مرکز بحران تجاوز جنسی کلیولند، روز دوشنبه در مصاحبه ای گفت: «ما خود را برای این نوع ناامیدی آماده می کنیم. «این یک احساس رایج است که مجرمان در قبال اعمال خود پاسخگو نیستند. بنابراین، این بخشی از چیزی است که ما امروز احساس می کنیم.”

کی دیگه؟ مطمئناً نه زنانی که با داستان‌هایی مبنی بر مورد آزار و اذیت توسط رابینسون “رفتار جنسی” مطرح کردند.

24 زن در پرونده های قضایی ادعا کردند که واتسون در طول ماساژهایی که از پاییز 2019 تا مارس 2021 طول کشید، رفتارهای اجباری و زننده جنسی داشته است.

واتسون در دادگاه جنایی متهم نشد و با همه متهمانش به جز یکی از آنها توافق کرد. این یک نتیجه غیرمعمول نیست، با توجه به اینکه رسیدگی به پرونده‌های سوء رفتار جنسی که اغلب در خلوت اتفاق می‌افتد و به روایت‌های متناقض دو نفر درگیر می‌شود، چقدر سخت است.

اما زمانی که NFL در سال 2014 سیاست رفتار شخصی خود را سخت‌تر کرد، در پاسخ به واکنش شدید نسبت به رشته ری رایس، گودل نوشت که لیگ خود را به “استاندارد بالاتری” نگه می‌دارد.

برای تحقق این بیانیه، عقل سلیم باید غالب باشد. زنان را باید باور کرد، به خصوص زمانی که بسیاری با داستان های آزار و اذیت و آزار و اذیت و آزار و اذیت مطرح می شوند.

رابینسون روشن می‌کند که معتقد است سوءرفتار جنسی رخ داده است، اما وقتی نوبت به مجازات می‌رسد، گذشته لیگ مانع او شده است. NFL بسیار دور از مرز بوده است، در مورد خود پلیسی و اعمال مجازات هایی که صحبت های آن در مورد زنان را تایید می کند، بسیار ملایم بوده است.

وقت آن است که اصلاح دوره را شروع کنیم. لیگ و کمیسر آن باید در برابر حکم روز دوشنبه بایستند و برای مبارزه آماده شوند.

Reece Bryant

ایجاد کننده. شیطون عاشق تلویزیون حل کننده مشکلات مادام العمر نویسنده. تحلیلگر. نینجا فرهنگ پاپ. عاشق اینترنت معتبر. کاوشگر کل کارآفرین لاعلاج

تماس با ما