(تصاویر) امیرخان بامزه با الکس فرگوسن

یکی از چهره های معروف ورزش انگلیس اسطوره منچستریونایتد را به سخره گرفت تا موضوع طنز به واقعیت مجازی تبدیل شود.

یکی از نکات جالب دیدار هفته گذشته فوتبال منچستریونایتد و لیورپول در اولدترافورد، دیدار الکس فرگوسن، اسطوره شیاطین سرخ با امیرخان، ستاره بازنشسته بوکس انگلیس در تونل های ورزشگاه بود. صحنه هایی از این دیدار کوتاه در فضای مجازی دست به دست شده که باعث تعجب هواداران شده است

امیرخان 35 ساله که فروردین ماه امسال پس از بدشانسی مقابل کالبروک اعلام بازنشستگی کرد، این روزها اوقات فراغت بیشتری دارد و به همین دلیل فرصت دارد سایر رویدادهای ورزشی از جمله مسابقات فوتبال را دنبال کند. آخرین بازی منچستریونایتد و لیورپول از جمله دیدارهایی بود که او در ورزشگاه حضور داشت و در حاشیه دیدار کوتاهی با فرگوسن داشت که البته جنجال به پا کرد. این دو نفر همدیگر را مسخره کردند و به نظر می رسید که در مورد هیکل خود با یکدیگر صحبت می کنند، اما در حالی که فرگی برای گپ زدن با بوکسور بازنشسته دستش را روی شانه امیرخان گذاشته بود، امیرخان موضع صمیمی تری گرفت. دست روی شکم فرگوسن گذاشت و این حرکت برای عده ای به موضوع تمسخر و برای عده ای به موضوع انتقاد تبدیل شد.

سر الکس فرگوسن، تیم فوتبال منچستر یونایتد انگلیس، سر الکس فرگوسن، تیم فوتبال منچستر یونایتد انگلیس، سر الکس فرگوسن، تیم فوتبال منچستر یونایتد انگلیس، سر الکس فرگوسن، تیم فوتبال منچستر یونایتد انگلیس.

جنجال با امیرخان به خاطر ملاقاتش با فرگوسن، اما حتی این یک مورد هم تمام نشد. وی پس از این دیدار عکسی از آن را در صفحه شخصی خود در شبکه های اجتماعی منتشر کرد و در توضیح آن کپی شده از سایت ویکی پدیا، اسطوره منچستریونایتد را اینگونه به هواداران معرفی کرد: دیدار دوست داشتنی با فرگوسن در ورزشگاه اولدترافورد در منچستر. او بیشتر به خاطر مربیگری اش در منچستریونایتد بین سال های 1986 تا 2013 شناخته می شود. او همچنین به عنوان یکی از بهترین مربیان تاریخ شناخته می شود.

توضیحات عکس امیرخان در مورد فرگوسن بود که توضیحاتش مشخص بود. یکی از کاربران در پاسخ به پست بوکسور بازنشسته به زبان انگلیسی نوشت: امیرخان از شما بسیار ممنونم. من قبلاً چیزی در مورد فرگوسن نشنیده بودم.

فرگوسن که در سال 2013 بازنشسته شد، همچنان به عنوان مربی ای شناخته می شود که تا به امروز با هدایت او آخرین قهرمانی منچستریونایتد در لیگ برتر را به دست آورد.

(تصاویر) امیرخان بامزه با الکس فرگوسن

(تصاویر) امیرخان بامزه با الکس فرگوسن

(تصاویر) امیرخان بامزه با الکس فرگوسن

(تصاویر) امیرخان بامزه با الکس فرگوسن

Heidi Avery

پنکه تی وی جنرال. کارآفرین. پیشگام زامبی مغرور. تحلیلگر. خالق شیطانی متعصب توییتر.

تماس با ما