بن شلتون در ست پنجم دشوار در اوپن استرالیا استادی کرد. هولگر رون نمی کند.

او دانیل پول، مربی آلمانی تناسب اندام را که با نائومی اوزاکا کار کرده است، استخدام کرده است. شلتون روز دوشنبه باهوش بود: برای صرفه جویی در مصرف سوخت، شور و نشاط طبیعی خود را در مقابل ولف زودتر کاهش داد. تسلط بر تای بریک ست چهارم؛ پرش به یک برتری سریع در ست پنجم؛ و سپس برای پیروزی، 6-7 (5)، 6-2، 6-7 (4)، 7-6 (4)، 6-2.

وولف، 24 ساله، هرگز سرویس شلتون را در 5 ست بریک نکرد و تنها دو امتیاز بریک گرفت. حالا شلتون در یک مسابقه دیگر کاملا آمریکایی مقابل تامی پل 25 ساله در اولین مرحله یک چهارم نهایی گرند اسلم برای هر دو بازی خواهد کرد. پل که قبلاً با پیروزی بر رافائل نادال و کارلوس آلکاراز یک تهدید ثابت در این تور محسوب می شد، با پیروزی 6-2، 4-6، 6-2، 7-5 بر شماره شماره 2 پیش رفت. 24 بازیکن روبرتو باتیستا آگوت از اسپانیا.

با حضور سباستین کوردا در مرحله یک چهارم نهایی، برای اولین بار از سال 2000 که پیت سامپراس، آندره آغاسی و کریس وودراف کمتر شناخته شده به آن مرحله رسیدند، سه مرد آمریکایی در بین هشت تیم نهایی در استرالیا حضور دارند.

شلتون که در سال 2022 قهرمانی انفرادی مردان بخش اول را در دانشگاه فلوریدا برد و سپس در آگوست در آن حرفه ای شد، در اینجا یک تساوی خوب داشته است و با هیچ حریفی که در رده 50 تیم برتر قرار نگرفته اند روبرو نشده است. بازگشت او به کار زیادی نیاز دارد اما پس از حفظ یک مسابقه. او در دور اول مقابل ژانگ ژیژن از چین به اوج خود ادامه داد و مسابقات و مصاحبه های بعد از بازی را با همان اشتیاق پذیرفت.

شلتون تنها در دومین تورنمنت مهم خود، یک دور از پدر و مربی‌اش، برایان شلتون، که بهترین گرند اسلم او به دور چهارم ویمبلدون در سال 1994 رفت، یک دور پیش‌تر رفته است. در هفته آینده به 50 مورد برتر خواهد رسید.

بن شلتون درباره این مقایسه گفت: «سعی می‌کنم اصلاً به این موضوع فکر نکنم. “دلیل حضور من پدرم است. من بدون او اینجا نبودم. آنها می گویند که در تلاش دومت بهتر عمل می کنی، و من فکر می کنم روشی که او مربیگری می کند و بازی را برای من توضیح می دهد و تمام تجربیات زندگی که به من داده است، و همچنین مادرم، تقریباً تنها دلیل حضور من در این موقعیت است. من هستم.”

Reece Bryant

ایجاد کننده. شیطون عاشق تلویزیون حل کننده مشکلات مادام العمر نویسنده. تحلیلگر. نینجا فرهنگ پاپ. عاشق اینترنت معتبر. کاوشگر کل کارآفرین لاعلاج

تماس با ما