بدن و عضلات ساخته شده در تخت جمشید (مقابل)

کد خبر : 1950753 |
24 تیر 1402 ساعت 09:50 |
73.3K بازدید |

28
نقطه نظر

سروش رفیعی یکی از بازیکنان علاقه مند به تمرین پرسپولیس در سالن است.

بدن و عضلات ساخته شده در تخت جمشید (مقابل)

به گزارش “ورزش سه”، روز گذشته تمرین بدنسازی پرسپولیس با دوندگی از راه دور بازیکنان و با رهبری در لوسادا برگزار شد. در این تمرین بازیکنان با پیراهن های بدون آستین و پراکنده در میان تصاویر، عضلات بازوی سروش توجه ها را به خود جلب می کنند.

سروش که حالا یکی از بازیکنان باتجربه پرسپولیس به حساب می آید در این تمرین تحقیقات زیادی انجام داده تا خودش را ثابت کند و برای فصلی سخت آماده شود. با توجه به علاقه یحیی به بازی هجومی، سروش احتمالا در هافبک مرکزی و در کنار یک هافبک دفاعی برای قرمزها قرار خواهد گرفت.

رفیعی در تمام این سال ها چهره یک فوتبالیست تکنیکی را به نمایش گذاشته است اما آنچه در 10 بازی آخر فصل به نمایش گذاشت، عملکرد بازیکنی با فوتبال ساده و در خدمت تیمی بود که پس از جدایی بشار از پرسپولیس، بازیکنی با چنین خصوصیاتی داشت، خودش دستور غذا را نداشت.

1898090

Yareli Estes

دانش آموخته مواد غذایی هاردکور. حلال مشکل لاعلاج متعصب الکل متخصص توییتر پیشرو پرشور اینترنت.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبرGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان