بدشانسی قدوس و برنتفورد در 2 دقیقه آخر

کد خبر: 1852019 |
14 فروردین 1401 ساعت 20:53 |
11 هزار بازدید |

2
نقطه نظر

برنتفورد با تساوی مقابل ناتینگهام فارست در کوتاه مدت موافقت کرد.

بدشانسی قدوس و برنتفورد در 2 دقیقه آخر

به گزارش “ورزش سه”، در یکی از چهار دیدار هفته اول پانزدهمین لیگ برتر انگلیس، تیم فوتبال برنتفورد که طبق معمول تیم قدس را در ترکیب ندید و نیمکت نشین شد، از ساعت 18 ساعت 30 امشب در ورزشگاه سیتی گرند به مصاف تیم رقیب ناتینگهام فارست رفت.

یاران قدوس که در سه هفته اخیر موفق به پیروزی نشد و یک باخت و دو تساوی داشت، در بازی امشب با وجود اینکه گل اول را به ثمر رساند اما با دو گل در آستانه برتری قرار گرفت. مقابل ناتینگهام فارست. پایان به پایان رسید.

ملی پوش ایرانی برنتفورد که در دو دیدار اخیر خود به طور کامل نیمکت نشین شده بود و در دقیقه 86 دیدار امشب مقابل ناتینگهام فارست به عنوان آخرین تعویض برای تیمش به میدان رفت، در دقیقه پنجم وقت تلف شده نزدیک بود به گل سوم برسد. קנאר טירק هم رفت بیرون.

اما چند ثانیه بعد از این ضربه و صحنه ای که سنتز در موقعیت آفساید قرار داشت، ناتینگهام فارست در آخرین فرصت بازی با گل مساوی کرد تا امتیاز خود را در این فصل دو برابر کند و در مقابل برنتفورد 2 مساوی کند. به طور موقت در رده دهم جدول لیگ برتر ایستاد.

سامان قدوس، ملی پوش ایرانی برنتفورد که مانند تمام بازی های این فصل برای مدت کوتاهی مقابل ناتینگهام فارست در این تیم حضور داشت، ششمین بازی خود را در لیگ برتر انگلیس انجام داد.

Drake Beck

کارشناس سفر. خالق دوستانه نویسنده هیپستر دوست. دانش آموز عمومی.

پاربرگ سایت

Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکورخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهان