بازار بورس سه شنبه 03 آبان 1401; شاخص کل پس از 10 هزار واحد

امروز روند نزولی در تقویم بازار سرمایه ثبت شد و شاخص کل بورس بیش از 10 هزار واحد نسبت به روز گذشته کاهش یافت.

به گزارش اسنا، شاخص کل بورس اوراق بهادار امروز (سه شنبه) با 10 هزار و 678 واحد کاهش به رقم یک میلیون و 267 هزار واحد رسید. این شاخص در مجموع برابر استاندارد و با کاهش 3571 واحدی روی عدد 369 هزار و 666 واحد قرار گرفت.

294 هزار معامله به ارزش 24 هزار و 726 میلیارد ریال در این بازار انجام شد.

گروه مدیریت سرمایه گذاری امید، گروه مپنا، گلخانه معدنی و صنعتی، فولاد مبارکه اصفهان، چادرملو معدنی و صنعتی و ملی صنایع مس ایران بیشترین تاثیر منفی را نسبت به سایر نمادها دارند و در مقایسه با سایر نمادها، پالایش نفت بندرعباس آنها یک بازار سهام راه اندازی کردند.

شاخص کل ارز نیز امروز با کاهش 163 واحدی در رقم 17 هزار و 488 واحد ایستاد.

189 هزار معامله به ارزش 85 هزار و 779 میلیارد ریال در این بازار انجام شد.

پتروشیمی مارون، فولاد آهن و غدیر ایرانیان، سرمایه گذاری در صبا تامین، بیمه پاسارگاد، پتروشیمی تنگویان، تولید برق دماوند و فولاد هرمز در جنوب بیشترین تاثیر منفی را در بازار نسبت به سایر نمادها داشتند.

Dale Mckee

سازمان دهنده Wannabe. معتاد اینترنت متعصب زامبی. علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. دانش پژوه مواد غذایی

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبرGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان