& این مطمئنا کمکی نکرد& بازی سرزنش GOP پس از کمبودهای میان مدت گسترش می یابدCNN

سوپر PAC میچ مک کانل پیشنهادی برای کمیته مبارزات انتخاباتی حزب خود دارد: در انتخابات مقدماتی نامزدهایی را انتخاب کنید که در انتخابات عمومی سقوط نکنند.

دیگران یک مسئله بسیار بزرگتر را می بینند: رئیس جمهور سابق دونالد ترامپ و حضور قطبی او در مسیر مبارزات انتخاباتی – به ویژه زمانی که او در آخرین روزهای انتخابات میان دوره ای از یک کمپین 2024 کنایه زد.

یکی از قانونگذاران جمهوری خواه گفت: «این مطمئنا کمکی نکرد.

سپس سقط جنین، و دست زدن جمهوری خواهان به دلیل شکست حزبشان در واکنش مؤثر به حملات دموکرات ها وجود دارد. در تمام این مدت، برخی از رهبران حزبی مانند مک کانل و کوین مک کارتی ناراحتی خود را برطرف می کنند.

سناتور گفت: «جمهوری خواهی واشنگتن در سه شنبه شب شکست بزرگی داد. جاش هاولی، جمهوریخواه میسوری.

بازی سرزنش که در محافل GOP شکل می گیرد، پس از پیش بینی های صعودی از یک موج قرمز است که محقق نشد. جمهوری خواهان اکنون در معرض خطر خدمت در اقلیت سنا برای دومین کنگره متوالی قرار دارند و در تلاش برای به دست آوردن اکثریت محدود مجلس هستند.

مک کانل و متحدانش پس از سوختن در انتخابات مقدماتی 2010 و 2012 که در آن نامزدهای انتخابات عمومی ضعیف اکثریت سنا را به همراه داشت، بیشتر درگیر انتخابات مقدماتی در دوره‌های بعدی شدند تا نامزدهایی را که فکر می‌کردند می‌توانند به قیمت کرسی‌های مهم برایشان تمام شود، از بین ببرند. اما در سال 2022، کمیته ملی سناتور جمهوریخواه، بازوی اصلی مبارزات انتخاباتی حزب، در انتخابات مقدماتی دخالت نکرد.

حزب در مسابقاتی که متحد بود بهتر عمل کرده است.

در نوادا، آدام لاکسالت، دادستان کل ایالت سابق، در یک رقابت تنگاتنگ با سناتور دموکرات قرار گرفته است. کاترین کورتز ماستو به عنوان آرا در حال شمارش است و در جورجیا، ستاره سابق فوتبال هرشل واکر با سناتور دموکرات روبرو خواهد شد. رافائل وارناک در دور دوم انتخابات ۶ دسامبر. اما در نیوهمپشایر و آریزونا – ایالتی که در آن فوق PAC مک‌کانل، صندوق رهبری سنا و NRSC استراتژی‌های متفاوتی داشتند – سرتیپ بازنشسته ارتش دون بولدوک شکست خورد و بلیک مسترز سرمایه‌دار مخاطره‌آمیز عقب است. و دکتر مهمت اوز که از یک انتخابات مقدماتی وحشیانه با حمایت ترامپ جان سالم به در برد، در رقابتی شکست خورد که در نهایت ممکن است به قیمت اکثریت حزبش تمام شود.

سناتور جمهوریخواه بازنشسته پنسیلوانیا پت تومی در روز پنجشنبه در سی ان ان گفت که اوز به این دلیل متضرر شد که داگ ماستریانو، نامزد فرمانداری حزب جمهوری خواه، یکی از متحدان راست افراطی ترامپ، “در نهایت در یک شکست حماسی شکست خورد” و بقیه بلیط را پایین آورد.

تومی با اشاره به شعار ترامپ به نام «آمریکا را دوباره بزرگ کنیم» افزود: «همبستگی بسیار بالایی بین نامزدهای MAGA و ضررهای بزرگ وجود دارد». فکر می‌کنم حزب من باید با این واقعیت روبرو شود که اگر وفاداری به دونالد ترامپ معیار اصلی انتخاب نامزدها باشد، احتمالاً عملکرد خوبی نخواهیم داشت.»

استیون لاو، رئیس SLF، در مصاحبه ای با CNN گفت که حزب باید در مورد اینکه آیا NRSC باید دوباره “رویکردی دست بردار برای انتخابات مقدماتی” اتخاذ کند، بحث کند. و او به طور خاص اشاره کرد که فعالان سیاسی سرسخت سابق NRSC مانند وارد بیکر، که به تغییر مجلس سنا در انتخابات میاندوره‌ای سال 2014 کمک کرد، “به سختی رویکردی منفعلانه در مورد چیزی اتخاذ کردند، چه رسد به انتخاب نامزد.”

کریس هارتلین، سخنگوی کمیته ملی سناتور جمهوریخواه، از استراتژی این گروه دفاع کرد.

هارتلاین گفت: “رئیس (ریک) اسکات و NRSC به اراده رای دهندگان مقدماتی جمهوری خواه احترام می گذارند و ما مفتخر بودیم که در هر مرحله در کنار نامزدهای خود ایستاده ایم.” “هرکسی که از نامزدهای ما متنفر باشد، از رای دهندگان جمهوری خواه که آنها را انتخاب کرده اند متنفر است. به همین سادگی. دیگران از شرکت در مسابقات مقدماتی استقبال می کنند، اما این کاری نیست که NRSC انجام می دهد.

اسکات، سناتور جمهوری خواه فلوریدا، از ارزیابی خود خوش بین بود و 52 کرسی جمهوری خواه در سنا را پیش بینی کرد و حتی گفت که راهی برای رسیدن به 55 کرسی وجود دارد. .

در این مصاحبه، لاو گفت که استراتژی محدود آنها تا حدی ناشی از توانایی نامزدهای دموکرات در خشم جمهوری‌خواهان است و پس از مشاهده این «استحکام» است.[National] کمیته سناتوری جمهوری خواه مشکلات مالی شدیدی داشت.»

لاو به سی‌ان‌ان گفت: «رویکرد ما به چرخه این بود که فعالیت‌هایمان را حول یک مسیر واقع‌بینانه به سمت 51 کرسی متمرکز کنیم، نه امیدواری به موج قرمز غول‌پیکری که ممکن است به نحوی ما را به اکثریت بزرگ‌تری برساند».

علاوه بر چشم انداز، تفاوت های عمده دیگری نیز در استراتژی بین SLF و NRSC وجود داشت. یکی در پیام رسانی بود. مک‌کانل خواستار برگزاری همه‌پرسی در دستور کار بایدن بود، در حالی که اسکات می‌خواست پلتفرمی را نیز تبلیغ کند که سنای جمهوری‌خواه می‌تواند انجام دهد.

دیگری نحوه خرج کردن منابع بود. NRSC می‌خواست دموکرات‌ها را «زود و سنگین» تعریف کند، که به معنای خرج کردن پول زودتر در چرخه انتخابات بود، حتی اگر منتقدان جمهوری‌خواه اسکات نگران بودند که نامزدهای جمهوری‌خواه – و صندوق رهبری سنا – در هفته‌های مهم پایانی انتخابات را در دست بگیرند. پویش. (لاو خود NRSC را به دلیل “حمایت دیرهنگام تبلیغاتی از نامزدهای کم بودجه” تحسین کرد.)

اما رزرو تبلیغات راهبردهای تضاد گروه ها را آشکار کرد. در ماه اوت و سپتامبر، SLF به عنوان سناتور دموکرات از آریزونا خارج شد. مارک کلی به شدت از استادان انتقاد کرد و دیگر گروه های محافظه کار پشت سر نامزد جمهوری خواهان قرار گرفتند. NRSC سپس اعلام کرد که برای مسترز، نامزد جنجالی مورد حمایت ترامپ که برای «رهبری جدید» در سنا فشار آورده بود، هزینه خواهد کرد.

و در انتخابات مقدماتی نیوهمپشایر، صندوق رهبری سنا از چاک مورس رئیس سنای ایالتی حمایت کرد. چند روز قبل از انتخابات مجلس سنا، فرماندار محبوب جمهوری خواه. کریس سونونو، که علیرغم درخواست رهبران حزب جمهوریخواه، پیشنهادی برای مجلس سنا را تصویب کرده بود، مورس را تایید کرد. پس از اینکه Bolduc همچنان در انتخابات مقدماتی پیروز شد، Super PAC مک‌کانل رزرو خود را لغو کرد و NRSC اعلام کرد که با حمایت از نامزد روی آنتن خواهد رفت.

“من فکر می کنم قطعا اگر دولت لاو می‌گوید که Sununu واقعاً برای کمک به مورس بسیار متمایل می‌شد که تأثیرگذار بود.

سخنگوی Sununu، Ben Vihstadt پاسخ داد: “کریس Sununu چاک مورس را تایید کرد، برای او کمپین کرد و در حساس ترین زمان در انتخابات مقدماتی به او کمک کرد.”

نتایج انتخابات 2022 علاوه بر برانگیختن بحث بر سر تاکتیک‌های سیاسی، بر مبارزات جمهوری‌خواهان در برخورد با دو موضوع اصلی تاکید کرد: ترامپ و سقط جنین.

در ژوئن، دادگاه عالی Roe v. وید و قانون اساسی حق سقط جنین، موضوع را به ایالت ها می فرستد. در حالی که اکثریت آمریکایی‌ها از حق این عمل حمایت می‌کنند و محافظه‌کاران نزدیک به 50 سال برای از بین بردن آن مبارزه کرده‌اند، به نظر می‌رسد جمهوری‌خواهان برای مبارزه سراسری بر سر سقط جنین آماده نیستند.

برخی از گروه‌های ضد سقط جنین از رهبری جمهوری‌خواه به‌خاطر عدم ایجاد یک استراتژی وحدت‌بخش و نامزدهایی که سعی کردند این موضوع را در رقابت‌های نوسانی فروکش کنند، انتقاد کردند.

در حالی که مارجوری جونز داننفلسر، رئیس سوزان بی. آنتونی طرفدار زندگی آمریکا، پیروزی های نامزدهای محافظه کار مانند فرماندار فلوریدا را ستود. ران دیسانتیس و فرماندار تگزاس گرگ ابوت، او در یک تماس چهارشنبه با خبرنگاران، در یک نقطه افسرده به نظر می رسید.

Dannenfelser گفت: “من فقط می خواهم تأکید کنم که دلیل اینکه ما کمی ناامید به نظر می رسیم این است که انتظارات بسیار بالا بود.” «من یک نظرسنجی نیستم، اگرچه برخی را می شناسم. و بنابراین انتظارات آنها بسیار بالا بود.”

داننفلسر به ویژه از نامزد جمهوریخواه سنای پنسیلوانیا، مهمت اوز، که به گفته او شکست خورد، به دلیل اتخاذ موضع «شترمرغ» یا «پوسم» در تلاش برای اجتناب از موضوع داغ انتقاد کرد. داننفلسر افزود: “اوز – و دیگران – را از دست داد زیرا آنها امیدوار بودند که این مشکل برطرف شود.”

دستیاران اوز به درخواست برای اظهار نظر پاسخ ندادند. اوز در مناظره ماه گذشته خود گفت: “زنان، پزشکان، رهبران سیاسی محلی” باید در مورد سیاست سقط جنین تصمیم گیری کنند. بر اساس داده‌های نظرسنجی خروجی انجام‌شده برای CNN و دیگر شبکه‌های خبری توسط ادیسون ریسرچ، سقط جنین مهم‌ترین موضوع در رقابت سنای پنسیلوانیا بود، و به نظر می‌رسد که اوز در میان کسانی که می‌گویند مهم‌ترین آن‌ها است، عملکرد ضعیفی داشته است.

یکی از جمهوری خواهان مجلس نیز گفت که حزب از فقدان پیام منسجم درباره سقط جنین آسیب دیده است و گفت که اکثر جمهوری خواهان “پس از رو به زنان پشت کردند.”

در دو روز گذشته، جمهوری‌خواهان نیز انگشت خود را به سمت رئیس‌جمهور سابق نشانه رفته‌اند که در دو دوره گذشته، مجلس نمایندگان و سنا را آبی رنگ کردند و همه نامزدهای مورد تایید وی در کرسی‌های مجلس نمایندگان در سال 2022 از دست رفتند.

ترامپ از زمانی که قدرت را ترک کرد، از پذیرفتن انتخابات 2020 امتناع کرد، تلاش کرد کل حزب جمهوری خواه را مجبور کند که دروغ او را که برنده شده است بپذیرند، و از کسانی که مانند مک کانل حقیقت را تصدیق کردند، انتقاد کرد. جمهوری خواهانی مانند مسترز و بولدوک در انتخابات مقدماتی با توجه به هوس های ترامپ پیروز شدند و مک کانل را رد کردند. در انتخابات عمومی، بولدوک موضع خود را در مورد دزدیده شدن انتخابات 2020 تغییر داد و پس از شکست، ترامپ به دلیل تلنگر به او حمله کرد.

در طول چرخه انتخابات، مک کارتی و رهبران حزب به طور مداوم می گفتند که ترامپ نقش کلیدی در استراتژی میان دوره ای آنها ایفا خواهد کرد و به دنبال ایجاد فاصله بین جمهوری خواهان و رئیس جمهور سابق نیستند. اما در پشت پرده، رهبران به نامزدهای جمهوری خواه توصیه کردند که ترامپ را در کانون تبلیغات خود قرار ندهند.

در همین حال، بخش مهمی از پیام میان‌دوره‌ای دموکرات‌ها، پیوند جمهوری‌خواهان به جناح ترامپ بود و مخالفان جمهوری‌خواه خود را به عنوان «تندروهای MAGA» معرفی کردند. در آن زمان، جمهوری خواهان کارآمدی این برچسب را مسخره کردند.

مایک لاولر، نماینده منتخب حزب جمهوری خواه از نیویورک، که در راس کمیته انتخاباتی دموکرات ها بود، گفت که مایل است جمهوری خواهان از رئیس جمهور سابق عبور کنند.

لاولر به CNN گفت: “من دوست دارم که حزب به جلو حرکت کند.” “من فکر می کنم هر زمان که روی آینده تمرکز کنید، نمی توانید آنقدر به گذشته بروید. و من فکر می‌کنم که مردم واقعاً از فرصتی برای پرداختن به چالش‌هایی که به عنوان یک کشور با آن‌ها روبرو هستیم هیجان‌زده هستند، و فکر می‌کنم باید تمرکز بیشتری روی مسائل و محتوای آن مسائل باشد تا شخصیت‌ها.»

حضور تقریباً مستمر ترامپ در رسانه‌ها، که تا حدی به دلیل تصمیم‌گیری برای تبلیغات علنی در هفته‌های پایانی قبل از روز انتخابات انجام شد، همچنین استدلال جمهوری‌خواهان مبنی بر اینکه انتخابات یک رفراندوم برای دولت بایدن بود، به جای انتخاب بین دو حزب، کاهش داد.

یکی دیگر از نمایندگان ارشد جمهوری خواه مجلس نمایندگان گفت: ترامپ به ما صدمه زد.

لاو، که سازمانش در این دوره 211.5 میلیون دلار برای تبلیغات تلویزیونی و 73 میلیون دلار اضافی از سازمان غیرانتفاعی وابسته به آن هزینه کرد، که بیش از هر گروهی در سنا در این دوره شرکت می کند، نشان داد که ظهور مجدد ترامپ در مسیر مبارزات انتخاباتی می تواند به دموکرات ها کمک کند.

«آنچه برای پیروزی در میان‌دوره‌ای حیاتی بود، این است که تمرکز انتخابات به همه‌پرسی رئیس‌جمهور و حزبش در کنگره تبدیل شود. و دموکرات ها ناامید بودند که انتخابات را به یک انتخاب تبدیل کنند و تا حدی در رقابت های فردی و همچنین در محیط کلی موفق شدند. «اما تمرکز بر جو بایدن و دموکرات‌هایی که به هزینه‌های تورمی رای دادند و از سیاست‌های جنایی نرم حمایت کردند، اینها اولویت‌ها هستند. و تا حدی که حواس‌پرتی از آن به وجود می‌آید، توانایی ما را کاهش می‌دهد.

اما همه اعضای حزب مایل نبودند که ترامپ را مقصر بدانند. هرزه. الیز استفانیک که برای یک دوره دیگر به عنوان رئیس کنفرانس حزب جمهوری خواه نامزد می شود و به عنوان معاون احتمالی ترامپ معرفی شده است، گفت که کاملاً از کاندیداتوری مجدد ترامپ در سال 2024 حمایت می کند و بقیه اعضای حزب خود را تشویق کرد که پشت سر او متحد شوند.

استفانیک در بیانیه‌ای به سی‌ان‌ان گفت: «مفتخرم که از دونالد ترامپ برای ریاست‌جمهوری در سال ۲۰۲۴ حمایت می‌کنم. زمان آن فرا رسیده است که جمهوری خواهان حول محبوب ترین جمهوری خواه در آمریکا متحد شوند که سابقه اثبات شده ای در حکومت محافظه کارانه دارد.”

Howard Gaines

مزاحم عمومی کافه قهوه. موسیقی نینجا. طرفدار فرهنگ پاپ

Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency tutorialdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاه
تماس با ما