ایالات متحده پیشنهاد می کند که خودروهای جدید دارای سیستم ترمز خودکار باشند

تلفات ناشی از تصادف یکی از پایدارترین علل مرگ و میر در ایالات متحده است و علیرغم پیشرفت هایی مانند سیستم های هشدار و جلوگیری از تصادف و افزایش استفاده از کیسه هوا در حال افزایش است. در سال 2022 نزدیک به 43000 نفر در تصادفات رانندگی جان خود را از دست دادند. این میزان نسبت به سال 2021 اندکی کاهش داشت، اما 31 درصد بیشتر از سال 2014 بود.

مرگ و میر ناشی از ترافیک تا حدود یک دهه پیش رو به کاهش بود، زمانی که به سرعت افزایش یافت. این افزایش به دلیل افزایش مرگ و میر عابران پیاده بوده است. تخمین زده می شود که در نیمه اول سال 2022، 3500 عابر پیاده کشته شده اند، آخرین دوره ای که اطلاعات در دسترس است. این بالاترین رقم در 40 سال گذشته است.

تلفات فراتر از تلفات است. طبق گزارش آژانس ایمنی، در سال 2019، هزینه اقتصادی تصادفات خودرو بالغ بر 340 میلیارد دلار بود. در آن سال 36500 نفر در تصادفات رانندگی جان خود را از دست دادند، 4.5 میلیون نفر مجروح شدند و 23 میلیون وسیله نقلیه آسیب دیدند.

مقامات دولتی گفتند که پیشنهاد ترمز خودکار می تواند جان 360 نفر را در سال نجات دهد و حدود 24000 نفر در سال جراحات را کاهش دهد. حتی زمانی که ترمز خودکار از تصادف جلوگیری نمی کند، می تواند با کاهش سرعت خودروها تصادفات را کاهش دهد.

سیستم های ترمز اضطراری خودکار معمولاً از دوربین ها، رادار یا هر دو برای شناسایی وسایل نقلیه، عابران پیاده، دوچرخه سواران و سایر موانع استفاده می کنند. با مقایسه سرعت و جهت وسیله نقلیه با سایر وسایل نقلیه یا افراد، این سیستم ها می توانند تشخیص قریب الوقوع بودن برخورد را داشته باشند، از طریق زنگ هشدار به راننده هشدار دهند و در صورت عدم موفقیت راننده، ترمز را فعال کنند.

اولین چنین سیستم‌هایی در سال 2011 معرفی شدند. پنج سال بعد، خودروسازان داوطلبانه موافقت کردند که تا سال 2022 فناوری ترمز اضطراری خودکار را در تمام خودروها و کامیون‌های جدید استاندارد کنند. آژانس گفت قانون پیشنهادی آن استانداردهای بالاتری را نسبت به فناوری‌هایی که خودروسازان با آن موافقت کرده بودند تحمیل می‌کند. استفاده کنید.

در بیانیه ای، اتحاد برای نوآوری خودرو، گروه اصلی لابی صنعت، این قانون پیشنهادی را تایید یا مخالفت نکرد و ترمز خودکار را یک “فناوری پیشرفت” خواند که خودروسازان “قبلاً به کار گرفته اند.”

ترمز خودکار یکی از اجزای سیستم های پیشرفته کمک راننده است که در برخی خودروهای جدید یافت می شود. این سیستم ها می توانند بدون دخالت انسان هدایت شوند و در برخی موارد تغییر مسیر داده و به رانندگان اجازه می دهند در بزرگراه ها دست خود را از روی فرمان بردارند. این سیستم ها شامل اتوپایلوت تسلا، سوپر کروز جنرال موتورز و بلوکروز از فورد موتور است.

آژانس ایمنی فدرال در حال بررسی سیستم تسلا بوده است، زیرا به نظر می رسد در برخی موقعیت ها نتوانسته است خودروهای دیگر را شناسایی و شناسایی کند. این آژانس در حال بررسی 43 تصادف، از جمله 14 تصادف که در آن 18 نفر کشته شدند، در حین فعال شدن Autopilot یا سیستم دیگری که شرکت آن را Full Self-Driving می نامد، رخ داده است.

آژانس ایمنی قبل از نهایی کردن این قانون از خودروسازان، گروه‌های ایمنی و مردم نظرات خود را دریافت می‌کند – فرآیندی که ممکن است یک سال یا بیشتر طول بکشد. این قانون سه سال پس از تصویب اجرایی خواهد شد.

روز سه شنبه، پرزیدنت بایدن نامزدی آن ای. کارلسون را برای رهبری آژانس پس گرفت. برخی از سناتورهای جمهوری خواه به دلیل کار قبلی او در زمینه سیاست های زیست محیطی با انتصاب او مخالفت کردند. خانم پیش از این استاد حقوق در دانشگاه کالیفرنیا، لس آنجلس. کارلسون از سپتامبر تا کنون سرپرست آژانس بوده است.

Giovanna Yu

گیک بیکن. ماون قهوه. ارتباط ظریف جذاب. متخصص مواد غذایی به طرز خشمگینی فروتن.

Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکورخبرGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهdigital currency channel
تماس با ما