انحصاری نیتی تیلور سرانجام در مورد اخراج از Jhalak Dikhlaa Jaa صحبت می کند، برای & Kaisi Yeh Yaariaan 4& فوق العاده هیجان زده است اخبار تلویزیون

دهلی نو: نیتی تیلور بازیگر هندی است که به خاطر بازی در نقش ناندینی مورتی در فیلم Kaisi Yeh Yaariaan شناخته می شود. او یک چهره محبوب در صنعت تلویزیون است و میلیون ها طرفدار دارد. برنامه پرطرفدار او “کایسی یه یاریان” با فصل چهارمش با همبازی پارث سامثان بازگشته است و طرفداران آن را غمگین می کنند.

در یک گفتگوی اختصاصی با زی نیوز آنلاین، نیتی در مورد فصل جدید “یاریان” صحبت کرد، او همچنین در نهایت از اخراج ناگهانی خود از برنامه واقعیت رقص “Jhalak Dikhlaa Jaa 14” صحبت کرد.

سئوال: کیسی یه یاریان بعد از مدت ها برمی گردد، چه حسی دارید؟

پاسخ: بله! 4 سال می گذرد و Kaisi Yeh Yaarian در حال بازگشت است، بنابراین تمام پروانه ها و جنجال ها در حال رخ دادن هستند زیرا من فوق العاده هیجان زده هستم. اول از همه، شما همچنین شخصیت را فراموش می کنید زیرا مدت زیادی از آن گذشته است، اما تیم ما فوق العاده حمایت می کند و سخت کار می کند، بنابراین آنها ناندینی را زنده نگه می دارند.

پرسش: چقدر با «مانان»، آهنگ‌ها، پایگاه هواداران و همه چیز ارتباط دارید؟

پاسخ: راستش را بخواهید هر وقت «ذهناسیب» پخش می‌شود، به روزهای یاریان برمی‌گردم و واقعاً حس خوب و نوستالژیکی دارد. در واقع من همیشه در مهمانی هایم این آهنگ ها را می نوازم زیرا آنها را دوست دارم. منان به خاطر مانیک و ناندینی، پارت و نیتی معروف است و ما امروز همانی هستیم که فقط به همین دلیل است بنابراین من همیشه سپاسگزار خواهم بود. بسیار بسیار خاص است زیرا نمی دانستیم که جودی چنین موفقیتی خواهد داشت. فصل ها به معنای واقعی کلمه بر اساس خواسته های هواداران ساخته شد و این یک معامله بزرگ برای ما است. من واقعاً غرق عشق هستم زیرا حتی بدون تبلیغ آن، چنین پاسخ شگفت انگیزی دریافت کردیم. «منان» به خاطر اینکه مردم من را می شناسند بسیار به قلب من نزدیک است، بنابراین همیشه خاص خواهد ماند.

پرسش: نیتی چقدر با ناندینی متفاوت است؟

پاسخ: من در زندگی واقعی با ناندینی بسیار متفاوت هستم، زیرا من فوق العاده چیرپ و هیپر هستم و او بسیار آرام است. همچنین اگر دعوا شود 7-8 ماه با کسی صحبت نمی‌کند، من اینطور نیستم، هرگز از هیچ یک از دوستی‌ها یا روابطم دست نمی‌کشم و سعی می‌کنم آن را به هر طریق ممکن انجام دهم. من به اندازه ناندینی نمیجنگم… نیتی یک مبارز است، قوی است. ناندینی آرام و ساکت است.

پرسش: معادله واقعی زندگی که پارت و نیتی به اشتراک می گذارند چیست؟

پاسخ: پارت به عنوان یک همبازی بسیار خونگرم و خوش برخورد است، او همیشه به راهنمایی و مشاوره برای بهبود فیلمنامه یا صحنه ادامه خواهد داد. ما سطح راحتی عجیبی را با یکدیگر به اشتراک می گذاریم، هر وقت جلوی دوربین می آییم، فقط باید به چشمان یکدیگر نگاه کنیم و آماده هستیم.

سوال: چیزی که دوست دارید در مورد سفر JDJ، حذف و عشقی که از طرفدارانتان دریافت کردید بگویید؟

پاسخ: در مورد جالاک، شگفت انگیز بود. فکر می کنم تنها غیر رقصنده ای بود که رقصنده شد. تنها کسی که در واقع رشد زیادی را به معنای واقعی کلمه نشان داده بود. بعد از اخراج، بدیهی است که خیلی ناراحت بودم چون می دانستم لیاقت حذف به این زودی در نمایش را ندارم و می دانم که به خاطر رای ها نبود. طرفداران من، من به آنها اعتماد دارم و می دانم که همه آنها خیلی تلاش می کردند تا من را یکی از فینالیست ها کنند یا شاید برنده شوم، اما خوب… اتفاقات رخ می دهد، این یک نمایش واقعی است، بنابراین چه می توان گفت یا انجام داد. یادم هست آن شب وقتی صحنه را ترک می کردم، همه با من ناراحت بودند. از مردی که در را برای من باز می کرد تا دادای غرور، همه به من علاقه داشتند. آن روز 40 زدم و اخراج شدم، دلم شکست.

Sadie Kirk

کارشناس فرهنگ پاپ. موسیقی نینجا. عاشق غذا. نویسنده. دوست حیوانات در همه جا. گورو معمولی بیکن.

تماس با ما