افراد مبتلا به ADHD با کمبود آدرال مواجه می شوند

دکتر Dr. گرووز گفت. در این میان، حفظ عادات اولیه بهداشتی برای بیماران مهم است: هیدراته ماندن، خوردن غذاهای مغذی، خواب کافی.

دکتر. دوبی گفت که بیمارانی که نمی توانند به داروهای خود دسترسی داشته باشند باید فوراً با پزشک خود تماس بگیرند و برنامه های بازی را تنظیم کنند. برخی از پزشکان ممکن است تغییر به یک داروی ADHD دیگر مانند ریتالین یا ویوانس را توصیه کنند. با این حال، همه به هر دارویی به یک شکل پاسخ نمی‌دهند، و اغلب بیماران مارک‌های دیگر را امتحان کرده‌اند و به Adderall رضایت داده‌اند، زیرا عوارض جانبی کمتری دارد.

زمانی که داروی خود را پیدا کردید و با آن احساس خوبی داشتید، تغییر آن بسیار سخت است. فابرت گفت. این عادلانه نیست که ما بیماران خود را در موقعیتی قرار دهیم که این تصمیمات را بگیرند.» او به بیماران توصیه می کند که در مورد آنچه برای غلبه بر کمبود نیاز دارند فکر کنند – و اینکه آیا آزمایش یک داروی جدید ارزش خطر عوارض جانبی را دارد یا خیر.

بیماران برای حفظ تعادل ظاهری هر کاری که می توانند تلاش می کنند. تارین شوماکر، 34 ساله در جورجیا، قرص های خود را به دو نیم یا ربع تقسیم می کند – او گفت: “احساس می کنم دارم پناهگاه روز قیامت خود را آماده می کنم.”

آقای. Kenneally به Adderall با نسخه طولانی تغییر کرد، که به نظر او کارایی کمتری داشت اما به او گفته شد که پیدا کردن آن آسان‌تر است. او همچنین قرص‌هایش را جیره‌بندی می‌کند و گاهی اوقات آخر هفته‌ها بدون دارو می‌رود تا به اندازه‌ای باشد که بتواند از پس کار بربیاید.

مکث در Adderall یک عمل غیر معمول نیست، دکتر. گرووز گفت – برخی از بیماران “تعطیلات دارویی” می گیرند، حتی زمانی که کمبودی وجود ندارد، اما آنها باید این کار را فقط با مشورت با پزشک خود انجام دهند. او گفت و فقط برخی از داروهای ADHD را می توان به نصف تقسیم کرد، بنابراین مهم است که قبل از انجام این کار با پزشک مشورت کنید.

شما همچنین می توانید با پزشک خود در مورد توزیع دوزها صحبت کنید. فابرت گفت، یا دوز کمتری مصرف کرد. بیماران می توانند گزینه های غیر دارویی مانند درمان شناختی رفتاری را بررسی کنند یا به دنبال مربی برای افراد مبتلا به ADHD باشند.

مهم است که به یاد داشته باشید که اینها راه حل های توقفی هستند، مسیری برای افراد برای رسیدن از نقطه A به نقطه B، Dr. فابرت گفت. “این برای همیشه نخواهد بود.”

Nick Webster

مزاحم عمومی فن غذا. حلال مشکل بدون عذرخواهی کارآفرین. خواننده.

تماس با ما