آیا ایتالیایی است که جایگزین صورت skokochich می شود؟

باشگاه ریکا کرواسی با اخراج سرمربی ایتالیایی یک قدم به جذب دراگان اسکوچیچ نزدیک شد.

باشگاه رایکا کرواسی پس از کسب نتایج ضعیف با “سرسه کوسمی” سرمربی ایتالیایی را برکنار کرد. رایکا پس از 17 هفته تنها 15 امتیاز کسب کرده و در بین 10 تیم کرواسی در رده هشتم قرار دارد.

سایت Germanijak کرواسی از برکناری سرمربی ایتالیایی خبر داد و ریکا را به عنوان گزینه واقعی نیمکت نشینی دراگان اسکوچیچ معرفی کرد.

این سایت نوشت: اسکوچیچ با تیم ملی ایران با راهیابی به جام جهانی به موفقیت های بزرگی دست یافت اما علیرغم اینکه در 18 بازی روی نیمکت 15 برد، یک تساوی و دو باخت به ثبت رساند، فدراسیون تصمیم به اخراج گرفت و دستگیری ایران در جام جهانی، کارلوس پیشتاز خواهد بود.”

به گفته این سایت، اسکوچیچ مرد بسیار قابل اعتمادی است، “سرکو یورسیچ” مدیر ورزشی باشگاه ریژکا است و همچنین اولین مربی ای بود که “دمیر میشکوویچ” مالک باشگاه رایکا در ماه مارس با ورود به این باشگاه انتخاب کرد. 2012.

رسانه های کرواسی در ادامه نوشتند: تقریباً 11 سال بعد، به نظر می رسد که میشکوویچ یک بار دیگر می تواند سرمربی کرواسی را که در فصل 06-2005 با تیم رایکا قهرمان کرواسی شد، بازگرداند. مایلیم اشاره کنیم که اطلاعات هنوز رسمی نیست و اسکوچیچ تنها نامزد کرسی ریکا نیست، اما جالب ترین گزینه در حال حاضر موجود است.

Mara Gomez

کارشناس توییتر متعصب موسیقی. جنرال الکل ماون. علاقه مندان به تلویزیون

تماس با ما